Twój własny kurs z pierwszej pomocy

Twój własny kurs z pierwszej pomocy

(Your own first aid course)

 Opis
Jeżeli jesteś bardzo wymagającym klientem to specjalnie dla Ciebie jesteśmy w stanie stworzyć kurs dostosowany do Twoich potrzeb. Musisz jedynie pamiętać, że kurs powinien być zakończony egzaminem przynajmniej w formie testu. Zakresy tematyczne mogą być pokryte z zagadnieniami  kursów IFACC. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Kurs prowadzony jest przez licencjonowanych instruktorów i trenerów pierwszej pomocy w systemie IFACC posiadających wykształcenie medyczne.

Cena
Do uzgodnienia

Cena kursu obejmuje: 

– Środki i materiały opatrunkowe
– Serwis kawowy
– Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu pierwszej pomocy zgodnie z wytycznymi ERC 2015r.

 

Termin i miejsce
Terminy i miejsca kursu są zależne od potrzeb danej grupy odbiorców Po zgłoszeniu się na wybraną formę edukacyjną, otrzymują państwo e-maila zwrotnego z dokładną informacją o formie szkolenia wraz z potwierdzeniem przyjęcia na kurs. Na 3 dni przed kursem otrzymają państwo informację z dokładnym adresem, godziną rozpoczęcia zajęć oraz zasadami przygotowania się do kursu. W przypadku grup zorganizowanych, istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w dowolnym miejscu i czasie wskazanym przez organizatorów danej formy kształcenia.

 

Czas trwania
Czas trwania kursu jest zależy od wybranych tematów dydaktycznych