2 – dniowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy u osób dorosłych i dzieci

2 - dniowe szkolenie z zakresu pierwszej pomocy u osób dorosłych i dzieci

(2 - day training in first aid in adults and children)

Opis

Szkolenie z zakresu pierwszej pomocy u dzieci i osób dorosłych jest alternatywnym szkoleniem, w którym mogą wziąć udział wszystkie chętne osoby. W ramach szkolenia będą poruszane zagadnienia dotyczące postępowania ratowniczego zarówno u osób dorosłych jak i u dzieci.

Kurs prowadzony jest przez licencjonowanych instruktorów i trenerów pierwszej pomocy w systemie IFACC posiadających wykształcenie medyczne.

Cena

180 zł/os.

Cena kursu obejmuje:

– Środki i materiały opatrunkowe
– Serwis kawowy
– Zaświadczenie o ukończeniu szkolenia z zakresu pierwszej pomocy u osób dorosłych i dzieci zgodnie z wytycznymi ERC 2015

Termin i miejsce

2 – dniowe szkolenie jest organizowane w tylko w przypadku grup zorganizowanych, które zgłosili takie zapotrzebowanie. Po zgłoszeniu się na wybraną formę szkoleniową, otrzymują państwo e-maila zwrotnego z dokładną informacją o formie szkolenia wraz z potwierdzeniem przyjęcia na kurs. Na 2 dni przed kursem otrzymają państwo informację z dokładnym adresem, godziną rozpoczęcia zajęć oraz zasadami przygotowania się do kursu. W przypadku grup zorganizowanych, istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć w dowolnym miejscu i czasie wskazanym przez organizatorów danej formy kształcenia.

Czas trwania

Czas trwania szkolenia wynosi 2 dni (po ok. 8 godzin zegarowych)

Program kształcenia

Program kształcenia obejmuje zagadnienia zarówno zasad udzielania pierwszej pomocy u osób dorosłych jak i u dzieci, gdzie pierwsza część szkolenia poświęcona osobą dorosłym odbywa się w pierwszym dniu, a część druga poświęcona dzieciom odbywa się w drugim dniu szkolenia.